Naci Aslankılıç Kimdir?

1986 doğumlu olan Naci Hoca, İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunudur ve halen aynı üniversite Yüksek Lisans eğitimini sürdürmektedir.

İlk KPDS-ÜDS gruplarını 2006 yılında almaya başlamıştır ve her dönem yaklaşık 5-6 (ortalama 30 öğrenci) grubu akademik sınavlara hazırlamıştır.

Şu ana kadar çeşitli alanlarda yazılmış 20’ye yakın kitabı (soru bankası, konu anlatımı, deneme sınavı, kelime ve okuma kitapları) bulunmaktadır ve halen birçok prestij sahibi yayınevi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

En son yazdığı kitap Level Up Your Vocabulary isimli kelime kitabıdır ve Online olarak sadece www.nacionline.com da satılmaktadır. Kitap, ÖSYM bünyesindeki İngilizce akademik sınavlara hazırlık yapan öğrencilere yöneliktir.

Temel prensibi ‘’disiplinli çalışmak’’ olan Naci Hoca, her yıl ortalama 2000 saat ders anlatmaktadır. ‘’Part time’’ sınav grubu hocası olarak değil; bizzat hazırlık aşamasından finale kadar birçok YDS – YÖKDİL – YKS-DİL, PROFICIENCY, TEOG ve IELTS-TOEFL gruplarının/bireysel çalışmanın temelini atmıştır.

Kişiye özgü çalışma planı çıkartan ve ders sonraları koçluk yaparak öğrencilerini yönlendiren Naci Hoca şu ana kadar binlerce öğrencinin hedefine ulaşmasına yardımcı olmuştur.

Hocamız, birçok özel okul, dershane ve yayınevi tecrübesinin ardından, ‘’ Naci Hoca ‘’ ismini bir marka yapmak için yola çıkmış bulunmakta ve herhangi bir kurum bünyesine ait olmadan bireysel çalışmalarını sürdürmektedir. Akademik İngilizce sınavlarda 2006’dan beri tüm alanlarda öğrenci hazırlamıştır ve uzmanlık alanı tüm sınav gruplarıdır.